Oferta dla firm

Przygotujemy szkolenia dla pracowników w porozumieniu
z twoimi potrzebami.
Poszukujesz firmy szkoleniowej, której możesz zlecić szkolenie na operatora lub konserwatora UDT dla GRUPY pracowników? Realizujemy szkolenia zarówno w siedzibie klienta na terenie całej Polski, jak i w naszym ośrodku szkoleniowym we Wrocławiu.

Codziennie przeprowadzamy szkolenia udt u pracodawców w całej Polsce (magazyny, zakłady produkcyjne, sklepy wielkopowierzchniowe, budownictwo, rolnictwo, transport, logistyka, kopalnie, huty, sklepy, motoryzacja).

Oferta obejmuje szkolenia w trzech językach: polskim, angielskim i ukraińskim. Zajmujemy się organizacją szkolenia jak i egzaminu państwowego, co pozwoli przejść przez cały cykl w jednym miejscu. Zleć nam przeszkolenie pracowników firmy bez wychodzenia z biura!
20221105_114601
20210918_113640
20211016_075111
IMG-20220830-WA0000

Dostępne kursy

Co jest wliczone w cenę szkolenia?

Dlaczego warto zlecić szkolenie firmy Sepcjalistką?

Indywidualne Podejście
Rozumiemy, że każda firma ma konkretne wymagania i oczekiwania. Dostosowujemy szkolenia do konkretnych wymagań klienta, zapewniając spersonalizowane podejście zgodne z poziomem zaawansowania grupy szkoleniowej.

Zaufanie i Satysfakcja Klientów
Rocznie szkolimy ponad 2000 Operatorów i Konserwatorów UDT. Liczne pozytywne opinie naszych klientów to dowód na jakość naszych usług i zaufanie, jakim nas obdarzają. Sprawdź opinie tutaj.

Kursy UDT w Siedzibie Twojej Firmy lub we Wrocławiu
Nasz zespół przeprowadzi kursy bezpośrednio w siedzibie Twojej firmy. Dzięki temu Twoi pracownicy będą uczyć się w swoim naturalnym środowisku pracy, co zwiększa efektywność przekazywanej wiedzy.

Szkolenia hybrydowe
Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w szkoleniach, dlatego część teoretyczna na życzenie klienta, może odbywać się online, umożliwiając uczestnikom naukę z dowolnego miejsca. Część praktyczną realizujemy w miejscu wskazanym przez Ciebie, gwarantując bezpośredni kontakt z instruktorem i urządzeniami.

Dostosowanie ilości Instruktorów do ilości osób w grupie
Zapewniamy odpowiednią liczbę instruktorów, aby każdy uczestnik mógł otrzymać indywidualną uwagę i wsparcie, co przyczynia się do efektywnego przyswajania wiedzy i umiejętności.
Kompleksowa Obsługa – w cenie szkolenia zawarte są wszystkie niezbędne działania i pełne wsparcie dla firm.
Kompleksowa Obsługa – w cenie szkolenia zawarte są wszystkie niezbędne działania i pełne wsparcie dla firm:

  1. Praktyczne i Teoretyczne Zajęcia Szkoleniowe: Dostosujemy ilość godzin szkolenia do indywidualnych potrzeb grupy, zapewniając skuteczne przygotowanie do egzaminu UDT.

  2. Materiały Szkoleniowe: Przekazujemy wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe, które pomogą Ci w zdobywaniu wiedzy i umiejętności niezbędnych do uzyskania uprawnień UDT.

  3. Opłata Egzaminacyjna i Zgłoszenie do UDT: Pokryjemy opłatę za egzamin UDT i zajmiemy się zgłoszeniem Twoich pracowników do Urzędu Dozoru Technicznego.

  4. Powtórka z Obsługi Urządzenia Przed Egzaminem: Zapewnimy powtórkę praktycznej pracy z urządzeniami tuż przed egzaminem.

  5. Wsparcie podczas Egzaminu przed Komisją UDT: Będziemy obecni podczas samego egzaminu, aby zapewnić Ci pełne wsparcie i zminimalizować ewentualny stres związany z procedurą egzaminacyjną.

  6. Dostarczenie Uprawnień po Egzaminie: Po pomyślnym zdaniu egzaminu, dostarczymy Ci odpowiednie uprawnienia Operatora lub Konserwatora UDT, potwierdzające zdobytą kwalifikację.

Z naszą kompleksową obsługą, nie musisz się martwić o szczegóły.

Zleć nam przeszkolenie pracowników firmy bez wychodzenia z biura! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie szkoleń.

Dane firmowe

Adres rejestrowy
ul. E. Orzeszkowej 28/8 | 59-300 Lubin

Adres korespondencyjny
ul. Atramentowa 5 | 55 – 040 Bielany Wrocławskie (budynek Blackpoint)

NIP: 6921964977
REGON: 388538747
Konto bankowe dla płatnika PLN: Alior Bank S.A. PL 95 2490 0005 0000 4530 1846 3001

Wpis do ewidencji firm szkoleniowych numer: 2.02/00171/2021
Formularz kontaktowy