SPECJALISTKI Magdalena Kuduk

 

ul. E. Orzeszkowej 28/8

59-300 Lubin

 

Telefon: + 48 506 113 413

E - mail: biuro@specjalistki.com.pl

 

NIP 6921964977

REGON: 388538747

Kursy i szkolenia dla operatorów:

 

O NAS

KURSY OPERATORÓW

 

BHP

PRACUJ Z GŁOWĄ

 

BLOG

 KONTAKT

.

 + 48 605 827 668

+48 506 113 413

Specjalistki kursy wózek widłowy, podnośnik koszowy, podnosnik samochodowy, ładowarka teleskopowa., konserwator maszyn UTB, suwnica. Szkolenia zakończone egzaminem przed komisja UDT.

Idea

 

"Pracuj z głową" to nie tylko pusty frazes. To styl. Styl, w jakim tworzymy atmosferę przyswajania wiedzy i rozwoju umiejętności w dziedzinie bezpieczeństwa pracy. Nie napinamy się przy tym i nie wstrzymujemy powietrza. Nie mamy aspiracji bycia kolejnym, wszechobecnym kombajnem szkoleniowym, w którym liczą się tylko słupki w zestawieniach. Chcemy być blisko ludzi, poznawać ich potrzeby i problemy, budować długotrwałe relacje. Niezależnie, czy jesteś pracownikiem, czy pracodawcą - skorzystaj z naszej strategii rozwoju "Pracuj z głową". Rozwijamy się lecz pozostaniemy przy naszym stylu pracy. Chcemy zachować swobodę i niezależność, by prowadzić zajęcia w sposób niekonwencjonalny i nowatorski.

 

Działanie

 

"Pracuj z głową", to osobiste zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności. Praca jest bowiem procesem za bezpieczeństwo którego odpowiada nie tylko kadra zarządzająca, ale każda osoba w łańcuchu produkcyjnym. Dlatego niezmiernie istotna jest kwestia ciągłego szkolenia pracowników, budowania ich świadomości i poczucia odpowiedzialności za wykonywane czynności. Z tego powodu "Pracuj z głową" to klucz do rozwoju dla wszystkich: dyrektorów, managerów i pracowników liniowych, oferujący każdemu adekwatny do stanowiska zasób wiedzy i metody dydaktyczne. Skorzystaj z naszych doskonale zorganizowanych, merytorycznych szkoleń. Jako profesjonalna jednostka szkoleniowa gwarantujemy wysoką jakość dokształcania w przyjaznej i swobodnej atmosferze.

 

Efekty

 

W "Pracuj z głową" wiemy, że nie wystarczy w telegraficznym skrócie napchać do głowy wiedzy. Ważne jest, by umieć ją wykorzystać i właśnie na to kładziemy największy nacisk w procesie szkoleniowym. Dlatego przygotowujemy dla naszych kursantów materiały dydaktyczne najwyższej jakości, wspierane multimediami, i zajęciami praktycznymi, których formułę opieramy na naszym doświadczeniu.

Dzięki takiemu nastawieniu, uczestnicy naszych szkoleń nabywają nawyku dbałości o bezpieczeństwo pracy i wykorzystują go na co dzień w swoim życiu zawodowym. Angażując kursantów w zajęcia, podnosimy poziom ich wrażliwości oraz świadomości. Uświadamiamy i wykazujemy, że wypadki przy pracy nie są zbiegiem okoliczności, pechem, lecz tworzą łańcuch przyczynowo - skutkowy, którego ogniwa utworzone są z zaniedbań, zaniechań, braku wyobraźni, rutyny a czasami także arogancji i brawury.

 

Pracujmy więc z głową, żeby każdego dnia móc wracać do domu z poczuciem dobrze wypełnionego zadania. Pracujmy z głową, by dać sobie szansę na pełnię życia i radość dawania siebie swoim bliskim.

Program przygotowany na miarę naszych Klientów

Doświadczenie właścicielki zdobyte w trakcie pracy zawodowej, stawia Specjalistki w gronie wiarygodnych, rzetelnych i solidnych partnerów, profesjonalnie wspierających swoich Klientów. Tworzymy firmę, w której najważniejsi są ludzie, ich kompetencje, zaangażowanie oraz zadowolenie z pracy.

Kursy na wózki widłowe Wrocław

Kursy na podesty ruchome Wrocław

Kursy na suwnice Wrocław

Jak zwiększyć bezpieczeństwo podczas pracy

Problematyka związana z wypadkami przy pracy, zdarzeniami potencjalnie niebezpiecznymi, brawurą i lekkomyślnością pracowników to temat, który dotyka praktycznie każdego zakładu pracy. Szczególnie dotyczy tych firm, w których wykorzystywany jest sprzęt, który podlega wymaganiom Urzędu Dozoru Technicznego. Zwłaszcza wymagania prawne, techniczne i te związane z przygotowaniem operatora do wykonywania pracy jako operator.

 

Mamy dla ciebie program poprawy bezpieczeństwa pracy z użyciem maszyn UTB - przygotujemy szkolenia dla pracowników w porozumieniu z twoimi potrzebami. Mamy trzy pakiety poprawy bezpiecznej pracy w firmie:

  • dla operatorów z uprawnieniami
  • dla kierowników, brygadzistów, majstrów, osób kierującymi operatorami
  • dla służb BHP, nadzorujących bezpieczeństwo pracy