Kurs na ładowarki teleskopowe

Szkolenia z egzaminem na uprawnienia UDT – ładowarki teleskopowe.
2024-05-29
Jestem bardzo zadowolony i mogę polecić każdemu
2024-05-25
Wspaniała atmosfera, bardzo specjalistycznie przeprowadzone szkolenie to charakteryzuje Ten ośrodek nauki. Polecam!
2024-05-23
Jestem zadowolony i mogę polecić każdemu, egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdany bez problemu.
2024-05-23
Polecam
2024-05-11
Kurs na wózki widłowe przeprowadzony rzetelnie i merytorycznie. W ciągu jednego dnia przeszłyśmy szkolenie z teorii i praktyki. Panie szkolące cierpliwe i pomocne. Trudne przypadki,takie jak my, też mają szansę zdać za pierwszym razem. Polecamy ośrodek " SPECJALISTEK" ❤ Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy z Gorzowa Wielkopolskiego. Agnieszka i Aneta🙂
2024-05-09
Podobał mi się kurs operatora suvnicu! zdecydowanie 10/10!
*Po wypełnieniu formularza otrzymasz od nas informację odnośnie wybranego kursu tj. najbliższe terminy, cena kursu z egzaminem oraz dokładne lokalizacje w wybranym przez Ciebie regionie.

Wysoka zdawalność

Atrakcyjne ceny

Elastyczne terminy

Możliwość nauki online

Szkolenia z egzaminem Urzędu Dozoru Technicznego - ładowarki teleskopowe

Szkolenia na ładowarki teleskopowe (MANITOU) mają na celu zdobycie wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie obsługi ładowarek teleskopowych, wózków z unoszonym operatorem man-up, zasad BHP oraz budowy maszyny. Ładowarki teleskopowe, wózki unoszące operatora są najczęściej wykorzystane w branży budowlanej i przemysłowej. W konfiguracji maszyn można znaleźć osprzęt różnego rodzaju, który pozwala na wykonanie wielu zadań.

Są stosowane między innymi przy pracach montażowych, transporcie materiałów takich jak konstrukcja stalowa, elementy betonowe, palety czy z odpowiednim osprzętem używane są do montażu szyb i paneli obudowy obiektów, rolnictwie. Popularni producenci: Manitou, Caterpilar, JCB, Merlo, JLG, Magni.

Szkolenia z egzaminem Urzędu Dozoru Technicznego, kursy szkolenia przygotowuje do egzaminu z zakresu obsługi wózków jezdniowych specjalizowanych (ładowarki teleskopowe, wózki unoszące operatora), pozwala uczestnikom w praktyce zapoznać się z maszynami oraz sposobami bezpośredniego ich wykorzystania w pracach na wysokości.

O firmie - specjalistki

Jesteśmy nowym obliczem szkoleń na rynku. Obliczem kompetencji w otoczce swobody, jaka towarzyszy tylko najlepszym. Wywodzimy się z branży budowlanej oraz wynajmu i sprzedaży maszyn. Dzięki czemu mamy doskonałą orientację w kwestiach, związanych z obsługą urządzeń transportu bliskiego i BHP.

Do naszej pracy podchodzimy profesjonalnie, ale i z niezbędnym dystansem. Pozwala nam to pozostać krytycznymi wobec siebie, stale rozwijać swoje kompetencje i ulepszać styl pracy.
Kursy UDT i SEP w formie online
Kursy UDT i SEP prowadzimy również online. Zapytaj o dostępne terminy i możliwość realizacji.

Dane firmowe

Adres rejestrowy
ul. E. Orzeszkowej 28/8 | 59-300 Lubin

Adres korespondencyjny
ul. Atramentowa 5 | 55 – 040 Bielany Wrocławskie (budynek Blackpoint)

NIP: 6921964977
REGON: 388538747
Konto bankowe dla płatnika PLN: Alior Bank S.A. PL 95 2490 0005 0000 4530 1846 3001

Wpis do ewidencji firm szkoleniowych numer: 2.02/00171/2021
Formularz kontaktowy