O nas

Magdalena Kuduk

Nazywam się Magdalena Kuduk, właścicielka firmy Specjalistki „pracuj z głowa” Moje doświadczenie zawodowe od 15 lat związane jest z branżą budowlaną oraz przemysłową. Lubię pracę w tym otoczeniu i cenię sobie współpracę z ludźmi. Jest to branża wielu wyzwań, dzięki czemu mogę z pełną rzetelnością się w niej realizować, wykorzystując swoje umiejętności oraz charakter zdecydowany, zorganizowany i nastawiony na budowanie relacji biznesowych z Klientami. Zawsze szukam rozwiązań tak aby zaspokoić branżowe potrzeby naszych Klientów.

Certyfikaty: Orły kształcenia Wrocław 2022 r, Zaświadczenia kwalifikacyjne UDT
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5

Sylwia Wróbel

Nazywam się Sylwia Wróbel, dyrektor zarządzający jak i Specjalista ds. BHP w firmie Specjalistki „pracuj z głową” . Związana z branżą budowlano – przemysłową od ponad 15 lat. Łączę wiedzę handlową i praktyczną tak aby rzetelnie odpowiedzieć na potrzeby Klienta związane z poprawą bezpieczeństwa pracy operatorów maszyn. Praca jest moją pasją dlatego szkolenia, które prowadzę są dynamiczne, rzetelne w wiedzę oraz przyjazne w przekazie. Potrafię współpracować z Klientami na różnych szczeblach zawodowych, słucham, proponuję i realizuję potrzeby Klientów – zapraszam do programu Specjalistki „pracuj z głową”

Certyfikaty: Studia podyplomowe BHP, Zaświadczenia kwalifikacyjne UDT

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim – doświadczonymi, wiarygodnymi Specjalistkami. Wywodzimy się z branży budowlanej oraz wynajmu i sprzedaży maszyn. Dzięki czemu mamy doskonałą orientację w kwestiach, związanych z obsługą urządzeń transportu bliskiego i BHP. Nie straszne nam zawiłości procedur dozoru technicznego, czy Kodeksu Pracy. Nie znaczy to jednak, że jesteśmy nudziarami. Do naszej pracy podchodzimy profesjonalnie, ale i z niezbędnym dystansem. Pozwala nam to pozostać krytycznymi wobec siebie, stale rozwijać swoje kompetencje i ulepszać styl pracy.

Jesteśmy nowym obliczem szkoleń na rynku. Obliczem kompetencji w otoczce swobody, jaka towarzyszy tylko najlepszym. Jeżeli interesują Cię kursy na wózki widłowekursy na suwnice,  kursy na podesty ruchomekursy na żurawie,  koniecznie sprawdź naszą ofertę ! Szkolenia UDT prowadzimy w miastach : Kursy na wózki widłowe, kursy na suwnice, kursy na podesty ruchome Wrocław, Lubin, Łódź, Poznań, Zielona Góra, Katowice, Wałbrzych, Głogów, Gorzów Wielkopolski, Leszno, Skarbimierz, Opole i innych ! 

Jak pracujemy?

Wydajnie, mądrze, z pasją i przede wszystkim – dla dobra osób, które powierzyły nam swoją przyszłość. Posiadamy wiedzę i umiejętności, którymi dzielimy się z każdym, dla kogo rozwój osobisty, budowanie świadomości i wzmacnianie pozycji na rynku pracy, stanowią ważny element życia prywatnego i zawodowego. Robimy to w sposób przyjazny, otwarty na potrzeby osób szkolonych i z dużą dawką poczucia humoru. Nasze szkolenia prowadzą Specjaliści w dziedzinach takich jak obsługa i konserwacja maszyn. Co to oznacza? Przyjazną atmosferę, cierpliwość, dopasowany materiał dydaktyczny i wyczerpujące temat ćwiczenia praktyczne.

Jak się komunikujemy?

Po ludzku. Nikogo nie spotka u nas wylewność korporacyjnego słowotoku i pustej nowomowy. Wyrażamy się fachowo, zrozumiale i na temat. Drobny druczek? Nie u Specjalistek. Tutaj każda umowa to przejrzyste i czytelne zasady a każde uzgodnienie – rzecz święta. Nie pozostawiamy niedopowiedzianych kwestii. Kiedy potrzeba informacji – udzielamy jej. Jasne, prawda? Rozumiemy to doskonale, dlatego wszelkie zawiłości przepisów wykładamy w sposób prosty i lekkostrawny dla uczestników naszych szkoleń. Jesteśmy Specjalistkami nie tylko w swoich dziedzinach, ale również w dydaktyce. Nie pozwolimy, by ktokolwiek zasnął na naszych wykładach. Więcej – czas, spędzony u nas mija niepostrzeżenie, dzięki optymalnie dobranemu programowi szkolenia. Wzbogacamy go prezentacjami, materiałem filmowym oraz przykładami i anegdotami z naszego życia zawodowego.

Co oferujemy?

Wszystko, co niezbędne, byś osiągnął Twój cel: przygotowanie do uzyskania świadectwa kwalifikacyjnego UDT, umiejętności praktyczne, wiedzę. Doskonale przygotujemy Cię do egzaminów kwalifikacyjnych przed państwową komisją UDT. Rozbudzimy Twoją wrażliwość w zakresie bezpieczeństwa pracy i nauczymy, jak korzystać z dobrodziejstw nowoczesnego sprzętu i sposobów zarządzania. Sprawimy, że już nigdy nie pominiesz żadnego aspektu technicznego i organizacyjnego, związanego z bezpieczeństwem Twojej pracy. Jeżeli szukasz kursy – szkolenia na wózki widłowe albo kursy – szkolenia na podesty ruchome czy może kursy – szkolenia na suwnice Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Lubin, Opole, Jelenia Góra – Wybierz naszą firmę . Skontaktuj się z nami i przekonaj, jak w sposób łatwy i przyjazny czerpać z wiedzy i doświadczenia Specjalistek.

Pamiętaj – stojąc w miejscu, tracisz czas i ustępujesz miejsca tym, którzy zjawią się u nas przed Tobą. Szkolenia UDT ze Specjalistkami.