SPECJALISTKI Magdalena Kuduk

 

ul. E. Orzeszkowej 28/8

59-300 Lubin

 

Telefon: + 48 506 113 413

E - mail: biuro@specjalistki.com.pl

 

NIP 6921964977

REGON: 388538747

Kursy i szkolenia dla operatorów:

 

O NAS

KURSY OPERATORÓW

 

BHP

PRACUJ Z GŁOWĄ

 

BLOG

 KONTAKT

.

Uzyskaj uprawnienia do obsługi ładowarki teleskopowej ze Specjalistkami. Dziś praca w branży budowlanej, przemysłowej, logistycznej odbywa się za pomocą właśnie tych maszyn a bez odpowiednich kwalifikacji nie masz, co liczyć na zatrudnienie na stanowisku operatora ładowarki teleskopowej (wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem

 

Kwalifikacje zawodowe, kurs operatora ładowarki teleskopowej

 

Ładowarka teleskopowa, potocznie nazywana manitou to maszyna wielofunkcyjna. Producenci zadbali o jej wielofunkcyjność dzięki osprzętowi, który można zamontować na maszynie celem zmiany jej możliwości zastosowania. Wśród osprzętu do ładowarek teleskopowych znaleźć można widły, przyssawki, chwytaki, łyżki, platformy robocze i inne. Celem takich możliwości jest zapewnienie operatorom maszyn większego zasięgu prac jak i bezpiecznej jej realizacji np. manitou z koszem daje możliwości pracy operatora jak na podeście ruchomym.

 

W dodatku ładowarka teleskopowa dostępna jest w wielu wariantach. Na rynku dostępne są ładowarki obrotowe i sztywne najczęściej z napędem na cztery koła, z funkcją ruchu kraba czy podporami hydraulicznymi. Maszyny te charakteryzują się także doskonałymi parametrami pod względem udźwigu i wysięgu. Ładowarka obrotowa umożliwia także obrót o 360 stopni czy wychyłu ramienia 5 stopni. W kategorii uprawnień potocznie zwanej ładowarki teleskopowe a dawna nazwa jeszcze to 1WJO są również wózki jezdniowe – systemowe gdzie operator podnosi się do góry wraz z ładunkiem na widłach. Maszyny te znajdują swoje zastosowanie głównie w magazynach gdzie praca odbywa się pomiędzy regałami.

Warto zdobyć
uprawnienia do obsługi ładowarki teleskopowej, wózka systemowego maszyny są wielofunkcyjne, przedsiębiorcy chętnie w nie inwestują aby w bezpieczny sposób realizować projekty, uprawniony operator jest dużym atutem w przypadku zatrudnienia pracownika do firmy na stanowisko operatora. Zaświadczenie kwalifikacyjne UDT jest w tym przypadku konieczne. To wymóg prawny, a ważność uprawnień to 5 lat.

 

Specjalistki, kursy operatorów maszyn zorganizuje dla Ciebie szkolenie z egzaminem przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego w całej Polsce. Prowadzimy zajęcia z teorii jak i praktyki.

 

Ile trwa szkolenie na ładowarkę teleskopową

 

Szkolenie na ładowarkę teleskopową najczęściej prowadzone są jeden lub dwa dni i składa się z teorii gdzie omawiamy miedzy innymi bezpieczną eksploatację czy obowiązki operatora oraz praktyki na placu manewrowym. Długość kursy zależy od wielkości grupy oraz umiejętności praktycznych kursantów. Aby osiągnąć jak najlepsze efekty, warto skorzystać z wiedzy od doświadczonego instruktora z uprawnieniami UDT i przygotować się do egzaminu.

 

Poza ćwiczeniami praktycznymi, analizy przepisów, zasad BHP i wiedzy z zakresu budowy maszyn, istotną częścią szkoleń jest omówienie przykładowych pytań egzaminacyjnych. Dzięki temu uczestnicy szkoleń zapoznają się z przykładowymi pytaniami i uczestniczą w próbnym egzaminie prowadzonym przez Specjalistki. Efektem kursów w firmie Specjalistki jest wysoka zdawalność oraz powrót naszych kursantów i realizacja kolejnych szkoleń np. wózki widłowe, suwnice czy podesty ruchome.

 

Ofertę kursów dla operatorów kierujemy do osób indywidualnych oraz przedsiębiorców. Współpracujemy z tłumaczami języka ukraińskiego, rosyjskiego, którzy mogą być obecni podczas szkoleń czy egzaminów a także pomagamy w formalnościach związanych z tłumaczeniem wydanych certyfikatów.

 

Kursy operatorów ładowarek teleskopowych

Kursy operatorów wózków systemowych

+ 48 506 113 413

szkolenia@specjalistki.com.pl

 

Kurs operatora ładowarki teleskopowej

13 lipca 2021
Nie masz uprawnień na operatora Suwnic. Zrobimy dla ciebie jednodniowy kurs na operatora suwnic, zapiszemy na egzamin przed komisja UDT, otrzymasz od Specjalistek wiedzę obsługi i bezpiecznej eksploatacji Suwnic.
 + 48 605 827 668

+48 506 113 413

Specjalistki kursy wózek widłowy, podnośnik koszowy, podnosnik samochodowy, ładowarka teleskopowa., konserwator maszyn UTB, suwnica. Szkolenia zakończone egzaminem przed komisja UDT.