SPECJALISTKI Magdalena Kuduk

 

ul. E. Orzeszkowej 28/8

59-300 Lubin

 

Telefon: + 48 506 113 413

E - mail: biuro@specjalistki.com.pl

 

NIP 6921964977

REGON: 388538747

Kursy i szkolenia dla operatorów:

 

O NAS

KURSY OPERATORÓW

 

BHP

PRACUJ Z GŁOWĄ

 

BLOG

 KONTAKT

.

Udział w szkoleniach SEP jest dla Ciebie jeżeli chcesz zdobyć uprawnienia dozorowe, eksploatacyjne czy pomiarowe. Są one potrzebne każdemu, kto obsługuje i zarządza obsługą urządzeń i sieci energetycznych, elektroenergetycznych czy gazowych. Dlaczego, warto zdecydować się na kursy SEP online!

 

Eksploatacyjne i dozorowe szkolenia SEP

 

Szkolenia SEP przygotowują do egzaminu przed Komisją Kwalifikacyjną powołaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Są to uprawnienia obowiązkowe! Warto poświęcić jeden dzień na profesjonalnie prowadzone kursy SEP. W firmie Specjalistki organizujemy kurs, który zapewnia szkolenia trwające 6 godzin w dwóch grupach w godzinach przed i po południu. Kurs SEP organizujemy w formie online, dlatego nie musisz wychodzić z domu, by zdobyć potrzebną wiedzę a dodatkowo możesz wybrać dowolna godzinę w ciągu dnia.

 

Istotne jest, aby kurs przeprowadzony był przez osoby doświadczone i uprawnione w tym zakresie. Tak właśnie działamy, dlatego nie musisz obawiać się o jakość usług. W czasie kursu dowiesz się wszystkiego, co konieczne w celu bezpiecznej eksploatacji i dozoru sieci oraz urządzeń elektroenergetycznych (uprawnienia G1), energetycznych (uprawnienia G2) i gazowych (uprawnienia G3). Jakie czynności mieszczą się w zakresie eksploatacji czy dozoru? To między innymi instalacja, montaż, obsługa, naprawa konserwacja, pomiary.

 

Kogo obowiązują uprawnienia SEP?

 

Kwestię obowiązkowych uprawnień SEP regulują przepisy, a dokładnie ustawa Prawo energetyczne oraz rozporządzenie Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 kwietnia 2003 r. w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci (Dz. U. Nr 89, poz. 828 z późn. zm.).

 

Każdy operator, montażysta, konserwator urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych, energetycznych oraz gazowych musi posiadać kwalifikacje potwierdzone odpowiednimi zaświadczeniami.

 

Dlaczego właśnie internetowe kursy SEP z egzaminem online?

 

Realizujemy oczekiwania i potrzeby naszych klientów, chcemy zapewnić im komfort i szeroki, bezproblemowy dostęp do usług. Szkolenia SEP wyglądają nieco inaczej niż kursy na operatorów czy konserwatorów maszyn UTB. Można przeprowadzić je online i swobodnie omawiać kwestie praktyczne w czasie szkolenia,  zajmują mniej czasu, a egzamin nie odbywa się przed Urzędem lecz przed Komisją Kwalifikacyjną - a ta dostępna jest w ramach współpracy z ośrodkiem. Dlatego uprawnienia można uzyskać nawet w 24 godziny.

 

Sam egzamin SEP również odbywa się w formie online. Każdy z kursantów otrzymuje link imienny, pod którym się loguje i spotyka z komisją egzaminacyjną. Brzmi strasznie, nic mylnego, egzamin składa się z elementów wiedzy pozyskanej podczas szkolenia oraz wcześniej udostępnionych materiałów przez firmę Specjalistki. Tym samym, możliwa jest organizacja kursów i egzaminów z każdego miejsca w Polsce. Jeszcze tego samego lub następnego dnia kursanci otrzymują informację o numerze przyznanego uprawnienia.

 

Aby przystąpić do szkolenia musisz spełnić kilka podstawowych warunków. Jest to pełnoletniość i wykształcenie co najmniej podstawowe. Chcesz zajmować się instalacją, obsługą bądź naprawami sieci i urządzeń elektroenergetycznych, energetycznych czy też gazowych? Nie czekaj dłużej!  Zapoznaj się ze szczegółami oferty i dodaj do swojego CV kolejne umiejętności. To rozwiązanie idealne także dla pracodawców chcących przeprowadzić szkolenia grupowe oraz zadbać o rozwój pracowników. Zapraszamy! 

 

Kurs na operatora, konserwatora maszyn UTB, SEP:     + 48 506 113 413

Serwis, konserwacja, resurs, dokumentacja UDT:          + 48 668 967 406

 

 

Dlaczego kursy SEP online to dobry wybór dla Ciebie?

11 maja 2021
Kursy energetyczne SEP
 + 48 605 827 668

+48 506 113 413

Specjalistki kursy wózek widłowy, podnośnik koszowy, podnosnik samochodowy, ładowarka teleskopowa., konserwator maszyn UTB, suwnica. Szkolenia zakończone egzaminem przed komisja UDT.